1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Evi Yanan Yaşlı Kadın Gözyaşlarına Boğuldu

Evi Yanan Yaşlı Kadın Gözyaşlarına Boğuldu

Evi Yanan Yaşlı Kadın Gözyaşlarına Boğuldu
A+A-

İzmit Yenidoğan Mahallesi'nde bir evde çıkan yangın maddi hasara neden olurken, ev sahibi Hacer Çetinkaya gözyaşlarını tutamadı. İzmit Yenidoğan Mahallesi Tepeüstü Sokak'ta oğlu ve gelini ile birli

İzmit Yenidoğan Mahallesi'nde bir evde çıkan yangın maddi hasara neden olurken, ev sahibi Hacer Çetinkaya gözyaşlarını tutamadı.
İzmit Yenidoğan Mahallesi Tepeüstü Sokak'ta oğlu ve gelini ile birlikte ikamet eden Hacer Çetinkaya'nın evinde henüz bilinmeyen bir nedenden dolayı yangın çıktı. Yangın esnasında diğer odada bulunan Hacer Çetinkaya, alevleri söndüremeyince dışarı çıkarak komşularından yardım istedi. Olay yerine çağrılan itfaiye erleri yangını kısa sürede söndürdü.
Yangın nedeniyle evin bir bölümü kullanılamaz hale gelirken, dumandan etkilenen Hacer Çetinkaya'ya olay yerine gelen sağlık ekipleri müdahalede bulundu. Bir süre sonra kendine gelen yaşlı kadın, eşyalarının yanması nedeniyle gözyaşlarını tutamadı. Yaşlı kadını 112 sağlık ekibi personeli ve komşuları sakinleştirdi. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.
(NA-MA-GS-Y)

14.02.2013 15:14:05 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT