1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Evi Yanan Aileye Kaymakam Sahip Çıktı

Evi Yanan Aileye Kaymakam Sahip Çıktı

Evi Yanan Aileye Kaymakam Sahip Çıktı
A+A-

Diyarbakır'ın Lice ilçesinde kısa bir süre önce elektrik kontağından çıkan yangında evleri kullanılamaz hale gelen Atak ailesine, Kaymakam Özer Özbek sahip çıktı. Çıkan yangın sonrası zor durumda ka

Diyarbakır'ın Lice ilçesinde kısa bir süre önce elektrik kontağından çıkan yangında evleri kullanılamaz hale gelen Atak ailesine, Kaymakam Özer Özbek sahip çıktı.
Çıkan yangın sonrası zor durumda kalan Atak ailesine Lice Kaymakamı Özer Özbek tarafından ev kiralandı. Kaymakamlığın desteği ile yeni eve geçen aileyi ziyaret eden Kaymakam Özbek, geçmiş olsun dileğinde bulundu. Özbek, "Kış şartlarında bu durumdaki aileleri sahiplenmek devletin görevidir. İlçe kaymakamı olarak gereken her türlü desteği verdim, vermeye devam edeceğiz. Yangın sonrasında aileyi ziyaret etmiştim, kendilerini sahipsiz asla bırakmayacağımızı belirtmiştim. İlk etapta aileye ne gerekiyorsa onu yaptık. Aileye uygun ev kiraladık, yangında zarar gören eşyalar komple yeniden alındı. Ev sahibi Fahri Atak'a teslim edilmiştir. Şimdi de aileyi yeni evinde ziyaret ettim. Kendilerine bir kez daha geçmiş olsun diyorum. Aileye ev yapılması hususunda gerekli çalışmalar kaymakamlık nezdinde başlatılmış, en kısa zamanda kendisine yeni evin yapılacağının müjdesini vereceğim" dedi.
(İÜ-YRT-CC-Y)

05.01.2013 16:32:37 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT