1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Evden Çıkan Esrarengiz Gaz Korkuttu

Evden Çıkan Esrarengiz Gaz Korkuttu

Evden Çıkan Esrarengiz Gaz Korkuttu
A+A-

Samsun'un Çarşamba ilçesinde bir evin merdiven çatlağından çıkan gaz ev sahibini korkuttu. Samsun'un Çarşamba ilçesinde Kuşdoğanlı mevkisinde Mehtap Sokak'ta, Şükrü Yılmaz'a ait evin merdivenlerind

Samsun'un Çarşamba ilçesinde bir evin merdiven çatlağından çıkan gaz ev sahibini korkuttu.
Samsun'un Çarşamba ilçesinde Kuşdoğanlı mevkisinde Mehtap Sokak'ta, Şükrü Yılmaz'a ait evin merdivenlerinde bulunan çatlaktan gaz çıkmaya başladı. Şükrü Yılmaz, dün akşam evine geldiğinde merdivenlerinden bir gaz çıktığını fark etti. Merdivenlerinden çıkan gazın farklı bir kokusu ve sıcaklığı olduğunu anlayan Yılmaz, ertesi gün Çarşamba Kaymakamlığı'na haber verdi.
Çarşamba Kaymakamı Caner Yıldız, olay yerine giderek incelemede bulundu. Yıldız olay yerindeki incelemesinin ardından yaptığı açıklamada, "Çarşamba ilçesinde Şükrü Yılmaz isimli vatandaşımızın ihbarı üzerine bölgeye gelerek incelemede bulunduk. Çarşamba'da jeotermal üzerine inceleme yaptığımız için konu dikkatimizi çekti. Geldiğimizde evin giriş merdiveni kısmında sıcak bir gaz ya da buhar çıkışı olduğunu gördük. Sülfür ya da kükürte benzeyen bir kokusu var. Konu hakkında çalışma başlatacağız" dedi.
Evde yapılan incelemenin ardından konuyu uzman kişilerle paylaşan Kaymakam Caner Yıldız, bölgede çalışma başlayacağını kaydetti.
(EŞ-SLH-ÖZ-Y)

10.01.2013 18:50:24 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT