1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Evcilmen'den Ampute Takımı'na Destek

Evcilmen'den Ampute Takımı'na Destek

Evcilmenden Ampute Takımına Destek
A+A-

Ampute Takımı'na maç forması ve spor malzemeleri armağan eden Muratpaşa Belediye Başkanı Süleyman Evcilmen, azimli ve başarılı çalışmaları için sporcuları kutladı. Öz Antalya Engelliler Gençlik ve

Ampute Takımı'na maç forması ve spor malzemeleri armağan eden Muratpaşa Belediye Başkanı Süleyman Evcilmen, azimli ve başarılı çalışmaları için sporcuları kutladı.
Öz Antalya Engelliler Gençlik ve Spor Kulübü bünyesinde çalışmalarını sürdüren Ampute Futbol Takımı, Muratpaşa Belediye Başkanı Süleyman Evcilmen'i ziyaret etti. Sporculara, maç forması ve spor malzemeleri hediye edildi. Spor Kulübü Başkanı Hüsnü Özkaptan ve sporcularla futbol ve spor yaşamı üzerine sohbet eden Başkan Evcilmen, "Başarılarınızı yakından takip ediyorum ve bu doğrultuda, azimle gücünüzü göstererek yeni başarılara imza atmanızı yürekten istiyorum. Muratpaşa Belediyesi olarak biz hep yanınızdayız. Belediye birimleri ve takımınız arasında yaptığımız dostluk maçını en kısa sürede tekrarlamak istiyoruz. Bu sefer daha iyi hazırlanacağız" dedi.
Gazilerin ve diğer engelli vatandaşların spor yaparak sosyal yaşamda var olduğunu ve özgüven kazandığını vurgulayan Öz Antalya Engelliler Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı Hüsnü Özkaptan, "Muratpaşa Belediyesi, kentimizde engelli bireylerin rahat, huzurlu ve insanca yaşayabilmelerinde her zaman örnek bir faaliyet gösteren bir belediyedir" diye konuştu.
Ampute Takımı oyuncuları da, Başkan Evcilmen'e takım flamasını hediye ederek hatıra fotoğrafı çektirdiler.
(SK-Y)

21.01.2013 17:03:36 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT