1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Ev Ve Süs Hayvanları Satıcılarına Eğitim Semineri Düzenlendi

Ev Ve Süs Hayvanları Satıcılarına Eğitim Semineri Düzenlendi

Ev Ve Süs Hayvanları Satıcılarına Eğitim Semineri Düzenlendi
A+A-

Niğde Belediyesi ev ve süs hayvanları satışı yerlerine yönelik düzenlediği eğitim semineri sonunda katılımcılara sertifika verdi. Niğde Belediyesi Meclis salonunda gerçekleşen eğitim seminerine Niğ

Niğde Belediyesi ev ve süs hayvanları satışı yerlerine yönelik düzenlediği eğitim semineri sonunda katılımcılara sertifika verdi.
Niğde Belediyesi Meclis salonunda gerçekleşen eğitim seminerine Niğde'de ev ve süs hayvanları satan işyeri sahipleri katıldı.
Düzenlenen seminerde ev ve süs hayvanları satan işyeri sahiplerine, hayvanların bakım ve korunmasına yönelik eğitim verilerek, evcil hayvan satan, besleyen kişilerin bilgilendirilmesi ve nasıl korunması gerektiği anlatıldı.
Eğitim programı kapsamında CITES Sözleşmesi (Uluslararası Geçiş Sözleşmesi), Avrupa sözleşmesi, 5199 sayılı Hayvanları Koruma Kanunu ve Yönetmeliği, Ev ve süs hayvanlarının satış, barınma ve eğitim yerlerinin kuruluş, açılış, ruhsat, çalışma ve denetleme yönetmeliği, hayvan ekolojisi, hayvan davranışı ve hayvan bakımı ile beslenmesi konularında seminere katılan iş yeri sahiplerine bilgiler verildi.
Eğitim semineri sonunda başarılı olan kursiyerlere sertifika verildi.
(YE-ZB-Y)

01.02.2013 14:22:13 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT