1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Etso Seçim Tarihi Belirlendi

Etso Seçim Tarihi Belirlendi

Etso Seçim Tarihi Belirlendi
A+A-

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası (ETSO) seçimlerinin 2 Şubat 2013 cumartesi günü yapılacağı belirtildi. ETSO Başkanı Ali Şekerdağ, bu hizmetlerin devamı ve ilin 2023'e hazırlanması noktasında bir dönü

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası (ETSO) seçimlerinin 2 Şubat 2013 cumartesi günü yapılacağı belirtildi.
ETSO Başkanı Ali Şekerdağ, bu hizmetlerin devamı ve ilin 2023'e hazırlanması noktasında bir dönüm noktasında olduklarını belirtti. Açıklanan seçim takviminin herkese hayırlı olmasını dileyen Şekerdağ, "Odamızın bağlı bulunduğu yasa gereğince 4 yılda bir yapılan meslek grupları seçimi için 1. merkez ilçe seçim kuruluna yapılan başvuru üzerine 10 Ocak 2013 tarihinde Elazığ seçim kurulu tarafından ETSO meslek gruplarının seçim tarihi belirlenmiştir" dedi.
ETSO Yönetim Kurulu Başkanı Ali Şekerdağ, seçimlerin üyeler ve Elazığ için önem taşıdığını ifade ederek, "İlimizin kalkınma ve gelişmesinde çok büyük bir öneme sahip olan ETSO bu hizmet döneminde çok ciddi çalışmalar ortaya koymuş ve başta üyeler olmak üzere Elazığ'a her alanda önemli hizmetler vermiştir. Bu hizmetlerin devamı ve ilin 2023'e hazırlanması noktasında bir dönüm noktasındayız. Elazığ ve üyelerimiz için başlattığımız hizmetlerin devamı ve ilimizde bir zihniyet değişimi ile tüm kurum ve kuruluşlarla birlikte ilimizi daha iyi yarınlara hazırlama noktasında oluşturmuş olduğumuz çok iyi bir ekiple oda yönetimine bir dönem daha talibiz" dedi.
(EK-AKK-Y)

10.01.2013 18:04:06 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT