1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Etso Adayı Okumuş Akil İnsanlar Meclisi'ni Tanıttı

Etso Adayı Okumuş Akil İnsanlar Meclisi'ni Tanıttı

Etso Adayı Okumuş Akil İnsanlar Meclisini Tanıttı
A+A-

Erzincan Ticaret ve Sanayi Odası Başkan Adayı Suhabi Okumuş Gökkuşağı Erzincan Gurubunun projeleri arasında yer alan 'Akil İnsanlar Meclisi' ticaretle uğraşan esnafa anlattı. ETSO Başkan Adayı Suhabi

Erzincan Ticaret ve Sanayi Odası Başkan Adayı Suhabi Okumuş Gökkuşağı Erzincan Gurubunun projeleri arasında yer alan 'Akil İnsanlar Meclisi' ticaretle uğraşan esnafa anlattı. ETSO Başkan Adayı Suhabi Okumuş; "Büyüklerimizin de tecrübelerinden yararlanarak Erzincan'ı daha da ileri götürebilmek için elimizden gelen her türlü çalışmayı yapacağız" dedi.
ETSO Başkan Adayı Suhabi Okumuş, Erzincan'daki esnaf ve imalat sektörü ile bir araya geldi. Okumuş, "Akil İnsanlar Meclisi" projesi hakkında bilgiler vererek; "Erzincan da neler yapabiliriz, birlikte neler başarabiliriz, bizlere tavsiyeleri nelerdir. Aynı zaman da düşüncelerimizin içerisinde dedik ki 'Akil İnsanlar Meclisi' oluşturalım. Bunu nasıl oluşturacağız. Neler yapacağız. Bugün ki davetimizin temel konusu bu. Erzincan geniş bir coğrafya çok değerli ağabeylerimiz var. Bunlardan bir kısmına ulaşabildik, bir kısmına ulaşamadık. Bir kısmı şehir dışında, bir kısmı rahatsız ve işi olduğu için toplantımıza katılamadılar. Hasta olanlara acil şifalar diliyorum. Erzincanımızın en önemli işlerinden bir tanesi ticaret meclisinde bu şehrin geleceğinin nasıl olacağı. Biz 2023 yılı ile ilgili bir hedef koyduk. Bu 2023 hedefi bizim için çok önemli. Bu hedeflerimizle ilgili değerli büyüklerimizin bize bu yolda neler anlatabilirler, neler tavsiye edebilirler bunları duymak istiyoruz. Bizler bu yola çıkarken her şeyden önemli olan şehrimizi kuşatıcı bir anlayışa sahip olmak istiyoruz. Bütün değerlerimizi bir ekip olarak bunu önemsiyoruz. Dolayısıyla da bu açıdan hepinizi önemsiyoruz. Bizim burada üzerinde durmak istediğimiz en önem verdiğimiz konu sizlerin tecrübelerini yine sizlerle birlikte yine ileri nasıl taşıyabiliriz" diye konuştu.
(CM-AT-Y)

28.01.2013 16:42:17 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT