1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Etkin Toplantı Yönetimi Eğitimi Verildi (Fotoğraflı

Etkin Toplantı Yönetimi Eğitimi Verildi (Fotoğraflı

Etkin Toplantı Yönetimi Eğitimi Verildi  (Fotoğraflı
A+A-

Kayseri Ticaret Odası'nda (KTO) Kadın Girişimciler Kurulu tarafından düzenlenen seminerde 'etkin toplantı yönetimi eğitimi' verildi. KTO'da düzenlenen seminere Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Sem

Kayseri Ticaret Odası'nda (KTO) Kadın Girişimciler Kurulu tarafından düzenlenen seminerde 'etkin toplantı yönetimi eğitimi' verildi.
KTO'da düzenlenen seminere Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Sema Karaoğlu ve Kadın Girişimciler Kurulu ile Genç Girişimciler Kurulu üyeleri katıldı. Seminerde Yönetim Danışmanı Şenel Güngör iletişim teknikleri, ekip çalışması, birlikte hizmet üretme ve etkin sunum teknikleri konusunda bilgiler aktardı.
Seminer öncesinde bir açıklama yapan Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Sema Karaoğlu, "Her şey insan tarafından şekillendirilir, insanı da eğitim şekillendirir sloganıyla bugün bir eğitim programı ile başlayacağız. Hepimiz aslında izlediğimiz slaytları biliyor olacağız ama insanın kendisini aynada görmesi faklı yönlerini görmeyi sağlayabiliyor" ifadelerinde bulundu.
Karaoğlu'nun açıklamasının ardından Yönetim Danışmanı Şenel Güngör, hazırladığı slayt eşliğinde sunum yaptı.
(MFT-AÖ-Y)

17.01.2013 17:53:25 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT