1. HABERLER

  2. SİYASET

  3. Etem Görgülü Sessizliğini Bozdu!

Etem Görgülü Sessizliğini Bozdu!

Etem Görgülü Sessizliğini Bozdu!
A+A-

AK Parti İpekyolu Belediye Başkan Aday Adayı Etem Görgülü, adaylık sürecinde sonu gelindiğini ve kendisinin genel merkez tarafından AK Parti İpekyolu Belediye Başkan Adayı olarak gösterildiğini söyledi.

AK Parti İpekyolu Belediye Başkan Aday Adayı Etem Görgülü, adaylık sürecinde sonu gelindiğini ve kendisinin genel merkez tarafından AK Parti İpekyolu Belediye Başkan Adayı olarak gösterildiğini söyledi.

Görgülü yaptığı açıklamada "Değerli Hemşerim; Van İpekyolu Belediye Başkanlığı Aday Adaylığı sürecinin nihayet sonuna geldik. Adaylığımın duyurulmasından sonra kamuoyundan çok olumlu geri dönüşler aldım. Telefonlarımın susmadığı gibi, iş yerlerim de günlerdir sizlerin teveccühüyle dolup taşıyor. İlgi ve alakasını esirgemeyen tüm dost, hemşeri ve dava arkadaşlarıma teşekkürü bir borç bilirim. Aday tanıtım toplantımızın Genel Merkezimizden ve İl Başkanlığımızdan herhangi bir olumsuz açıklama yapılmadığı halde ileri bir tarihe ertelenmesinin akabinde şahsım ve isimleri kamuoyunda zikredilen değerli adaylar hakkında bizlerin şahsiyetini, duruşumuzu ve davamıza geçmişten gelen köklü sadakatimizin sosyal medya üzerinden  hedef alındığını görmekten üzüntü duymaktayım. Kıymetli hemşerilerimizden ve teşkilat mensuplarımızın içinden bu davayla uzaktan yakından ilgisi olmayanlara gösterdikleri ilgi ve alakayı başta şahsıma ve medeni cesaretini ortaya koyarak adaylık başvurusunda bulunan diğer dava arkadaşlarıma göstermemiş olanları da bu davanın gerçek sahiplerine sahip çıkmaya davet ediyorum. İpekyolu Belediye Başkanlığı Adaylığımı Şahsıma bizzat telefonla arayarak bildiren ve çalışmalara ivedilikle başlama talimatını veren AK Parti MKYK üyemiz ve Van Milletvekilimiz Osman Nuri Gülaçar'a , daha sonra aynı şekilde telefonla şahsıma tevdi edilen görevi bana bildiren İl Başkanımız Kayhan Türkmenoğlu'na ve İpekyolu İlçe Başkanımız Vesim Yaviç'e teşekkürü bir borç bilirim. Partimizin üst düzey yetkililerimiz tarafından bana bildirilen adaylığım devam etmektedir, şahsıma bildirilmiş herhangi bir olumsuz durum bulunmamaktadır. AK Parti Genel Merkezinin kurumsal yapısı ve seçim üstüne seçim kazanan Sayın Cumhurbaşkanımızın seçimlerdeki başarıları ve kararlarının dava içinden gelen arkadaşlarımız hedef alınarak ilimizdeki sosyal medya grupları tarafından sorgulanıyor olmasının bu davaya ve seçim mücadelemize katkı sunmayacağı ortadadır. AK Parti'nin en yetkili karar organı üyesi ve Van Milletvekilimiz Osman Nuri Gülaçar'ın Genel Merkez adına şahsıma bildirmiş olduğu ve tebriklerini ilettiği Adaylık sürecimin devam ettiğini,her hangi bir olumsuz geri dönüş yapılmadığını ve  AK Parti geleneğinde dere geçerken at değiştirilmediğini bildiğimizden şahsıma yöneltilen hala aday olup olmadığıma ilişkin sorulara bu vesileyle cevap vermek istedim.  Saygılarımla" ifadelerini kullandı.

A+A-

HABERE YORUM KAT

1 Yorum