1. HABERLER

  2. MAGAZİN

  3. Esrarengiz Şekilde Kaybolan Oyuncu Orhan Şimşek Bulundu

Esrarengiz Şekilde Kaybolan Oyuncu Orhan Şimşek Bulundu

Esrarengiz Şekilde Kaybolan Oyuncu Orhan Şimşek Bulundu
A+A-

2 gündür kayıp olan ve hakkında kayıp ilanı verilen ünlü oyuncu Orhan Şimşek 2 gündür neredeymiş deşifre oldu. 2 Gündür haber alınamayan Orhan Şimşek olayında sır perdesi aralandı.

Orhan Şimşek, geçen Salı akşamı Yalova'nın Termal ilçesinde yürüyüş yaptığı esnada polis tarafından durduruldu. Üzerinde kimlik bulunmayan ve sorulan sorulara çelişkili cevaplar veren Orhan Şimşek gözaltına alındı. Yapılan soorgulamanın ardından, Orhan Şimşek'in hakkında bulunan bir dava sebebiyle mahkemeye çağrıldığı ve gitmediği ortaya çıktı. Durum vaziyet böyle olunca geceyi emniyette geçiren Şimşek, sabah Yalova Adliyesi'nde hakim karşısına çıkarıldı. Ve önceki davası ile ilgili ifade verdi ardından da serbest bırakıldı.

 

Şimşek adliye çıkışında babası Ali Şimşek ile görüştükten sonra kendinden bir daha hiç bir haber alınamadı. Yanında telefon bulunmadığı için kendisine ulaşılamayan Orhan Şimşek, Perşembe akşamı evine döndü. Şimşek'in psikolojik sorunlarının olduğu ve bir süredir ilaçlarını kullanmadığı da belirtildi.

A+A-

HABERE YORUM KAT