1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Esra Erol'u çıldırtan telefon bağlantısı

Esra Erol'u çıldırtan telefon bağlantısı

Esra Erol'u çıldırtan telefon bağlantısı
A+A-

Fox TV de Ekranların sevilen yüzü Esra Erol'un sunduğu "Esra Erol'da İzdivaç" programına ekranlarda yayınlanan son bölümüne canlı yayında telefon ile bağlanan konuğun eski eşi verdiği ters cevaplar ile Esra Erol'u çıldırtı.

Fox TV de Ekranların sevilen yüzü Esra Erol'un sunduğu "Esra Erol'da İzdivaç" programına canlı yayında telefon ile bağlanan konuğun eski eşi verdiği ters cevaplar ile Esra Erol'u çıldırtı.

Esra Erol'da İzdivaç programına konuk olarak katılan bayanın tek istediğim çocuğumu görmek demesi üzerine konuğun eski eşi Canlı Yayına telefon ile bağlanarak eşinin sorularına ters cevap verdi. Durumdan çok sinirlenen Esra Erol " Benim de evladım var. Siz evladınıza " ne yaptın, ne ettin, annen nasıl baktı, yanında kim vardı " gibi sorular sorarsınız o çocuk da size istediğiniz cevapları verir" şeklinde tepkisini dile getirdi Esra Erol, bu durum seyircilerin de tepkisini çekti.

Esra Erol'la izdivaç son bölümde neler yaşandı ? Canlı Yayına telefon ile bağlanan kimdi soruların cevabını Fox TV de yayınlanan ve Esra Erol'un sunduğu programı izleyerek ulaşabilirsiniz.

A+A-

HABERE YORUM KAT