1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Esra Aksu'nun Gururu Oldu

Esra Aksu'nun Gururu Oldu

Esra Aksunun Gururu Oldu
A+A-

Antalya'nın Aksu ilçe Belediye Başkanı İsa Yıldırım 8.Sınıflar Seviye Belirleme Sınavı'nda 500 tam puan alarak Türkiye Birincisi olan Aksu İlköğretim Okulu öğrencisi Esra Ak'ı Cumhuriyet altını ile öd

Antalya'nın Aksu ilçe Belediye Başkanı İsa Yıldırım 8.Sınıflar Seviye Belirleme Sınavı'nda 500 tam puan alarak Türkiye Birincisi olan Aksu İlköğretim Okulu öğrencisi Esra Ak'ı Cumhuriyet altını ile ödüllendirdi.
Aksu Belediye Başkanı İsa Yıldırım Aksu İlköğretim Okulu 8'inci sınıf öğrencisi olan ve SBS'de 500 tam puan alarak Türkiye birincileri arasında yer alan Esra Ak'ı makamında kabul etti.
Esra Ak'ı başarısından dolayı tebrik eden Başkan Yıldırım, "Hedefimiz başarılı öğrencilerin sayısının artması ve ilçemizde tüm öğrencilerimizin mevcut başarılarının bir üst seviyeye çıkmasıdır. Bunun içindir ki öğrencilerimizi modern okullarda okuması için belediye olarak çaba gösteriyoruz. Esra kızımızın başarısından dolayı kendisini kutluyor ve bundan sonraki eğitim ve öğretim hayatında başarılanlarla dolu geçmesini diliyorum" dedi.
(SK-Y)

07.01.2013 11:47:17 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT