1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Esnafa Nefes Aldıran Kredi

Esnafa Nefes Aldıran Kredi

Esnafa Nefes Aldıran Kredi
A+A-

Adana Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği (Adana ESOB) ile Türk Ekonomi Bankası (TEB) Adana Şubesi arasında "Esnafa Nefes Aldıran Kredi" sloganıyla kredi protokolü imzalandı. TESK Yönetim Kurulu Ü

Adana Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği (Adana ESOB) ile Türk Ekonomi Bankası (TEB) Adana Şubesi arasında "Esnafa Nefes Aldıran Kredi" sloganıyla kredi protokolü imzalandı.
TESK Yönetim Kurulu Üyesi, Adana ESOB ve Adana Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Kazım Barışık ile TEB Adana Şube Müdürü Yeşim Turgut arasında imzalanan protokol gereği Adana ESOB'a bağlı 87 odaya kayıtlı 156 bin esnaf ve sanatkar, TEB'in belirlediği şartlarda 3 ayı geri ödemesiz maksimum 36 ay vadeyle maksimum 500 bin liraya kadar kredi kullanabilecek.
TEB Adana Şubesi KOBİ Portföy Yardımcısı Nurçin Öz'ün de hazır bulunduğu imza töreninde konuşan Yeşim Turgut, "Nefes Aldıran Kredi Kampanyası" ile TEB'den "Taksitli Ticari Nakit Kredi" alan KOBİ'lerin ayrıca "Benim İşyerim Sigortası" ile birlikte kredi komisyonlarında da indirim elde edebildiklerini söyledi.
Barışık da, kendilerine bağlı olan kayıtlı tüm esnaf ve sanatkarların hak ve menfaatlerini her zaman koruyup, kollamayı görev bildiklerini söyledi.
(ADN-Y)

14.02.2013 10:35:43 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT