1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Esnaf Gezisinde Kılıçdaroğlu Sürprizi

Esnaf Gezisinde Kılıçdaroğlu Sürprizi

Esnaf Gezisinde Kılıçdaroğlu Sürprizi
A+A-

CHP Isparta İl Örgütü esnaf gezilerine başladı. Boya sektöründe faaliyete gösteren aynı zamanda ressam olan Yalçın Kayışçı'ya yapılan ziyaret partililer için sürpriz oldu. Kayışçı'nın CHP Genel Başka

CHP Isparta İl Örgütü esnaf gezilerine başladı.
Boya sektöründe faaliyete gösteren aynı zamanda ressam olan Yalçın Kayışçı'ya yapılan ziyaret partililer için sürpriz oldu. Kayışçı'nın CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaoğlu'nun portresinin yer aldığı yağlı boya çalışmasını partililer çok beğendi. Portrenin yapımının yaklaşık iki ay sürdüğünü anlatan Kayışçı, "Bir hafta sonra CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nu ziyarete gideceğiz. Portreyi hediye edeceğiz. İki aylık bir çalışma. Genel başkana hayranım. Hayranlığımı böyle ilan edeceğim" diye konuştu.
CHP il Başkanı Vedat Şenol da portreyi çok beğendiklerini belirterek, Kayışçı'ya verdiği emekten ötürü teşekkür etti. Ziyaret kapsamında esnafın sorunlarını dinleyen İl Başkanı Vedat Şenol, Isparta'nın hem sorunlarını tespit etmek, hem de örgütü vatandaşa daha iyi tanıtmak için esnaf ziyaretleri gerçekleştirdiklerini söyledi. Şenol, "Isparta'nın hem sorunlarını tespit etmek, hem de kendimizi vatandaşa daha iyi tanıtmak için merkez ilçe başkanımız ve kadın kolları başkanımız ve yöneticilerimizle birlikte Isparta esnafını dolaşmaya başladık. Mahalle çalışmalarımız devam edecek. Köy çalışmalarımız yarım kalmıştı. Bunlara da tekrar başlayacağız. Haziran ayının sonuna kadar çalışmalarımız devam edecek" dedi.
(FK-SK-Y)

26.01.2013 12:36:12 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT