1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Eşme Kaymakamı Satranç Turnuvasında Derece Alan Öğrencileri Ödüllendirdi

Eşme Kaymakamı Satranç Turnuvasında Derece Alan Öğrencileri Ödüllendirdi

Eşme Kaymakamı Satranç Turnuvasında Derece Alan Öğrencileri Ödüllendirdi
A+A-

Eşme Kaymakamı Türker Çağatay Halim, Türk Hava Kurumu Eşme Şubesi tarafından organize edilen "Uçan Kuş Satranç Turnuvasında" dereceye giren öğrencileri ödüllendirdi. Satranç turnuvasının sona ermes

Eşme Kaymakamı Türker Çağatay Halim, Türk Hava Kurumu Eşme Şubesi tarafından organize edilen "Uçan Kuş Satranç Turnuvasında" dereceye giren öğrencileri ödüllendirdi.
Satranç turnuvasının sona ermesi nedeniyle düzenlenen ödül törenine; Kaymakam T. Çağatay Halim'in yanı sıra Türk Hava Kurumu Eşme Şube Başkanı Şerif Özer, İlçe Milli Eğitim Müdürü Erhan Ertem, şampiyon olan öğrenciler ve öğretmenler katıldı.
Ödül töreninde turnuvayı değerlendiren Türk Hava Kurumu Eşme Şube Başkanı Şerif Özer, turnuvanın umduklarından daha iyi geçtiğini belirtti ve turnuvaya 4 kategoride 102 öğrencinin katıldığını bildirdi.
Kaymakam Türker Çağatay Halim ise öğrencilerin sadece derslerinde değil sosyal, sportif ve kültürel alanlarda da başarılı olmasını arzu ettiklerini ifade ederek turnuvada dereceye giren öğrencileri kutladı. Satranç turnuvasının öğrencilerin mukayese ve tahlil güçlerini arttırmada etkili olduğunu da belirten Kaymakam Halim daha sonra dereceye giren öğrencileri ödüllendirdi.
(ÇÇ-KY-İK)

19.02.2013 17:14:55 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT