1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Eskişehirli Vatandaşların Güneş Sefası

Eskişehirli Vatandaşların Güneş Sefası

Eskişehirli Vatandaşların Güneş Sefası
A+A-

Yurdun büyük bir bölümünde yağmur ve kar yağışı etkisini gösterirken, Eskişehirli vatandaşlar, yer yer yüzünü gösteren güneşin tadını çıkartıyor. Marmara, İç Anadolu, Karadeniz, Doğu Anadolu ve Gün

Yurdun büyük bir bölümünde yağmur ve kar yağışı etkisini gösterirken, Eskişehirli vatandaşlar, yer yer yüzünü gösteren güneşin tadını çıkartıyor.
Marmara, İç Anadolu, Karadeniz, Doğu Anadolu ve Güneydoğu Anadolu'da etkisini gösteren yağışlı havalar, vatandaşlara zor anlar yaşatırken, İç Anadolu'da bulunan Eskişehir'de ise güneşli havayı gören vatandaşlar sokağa döküldü. Haftanın ilk çalışma günü olmasına rağmen Eskişehirliler, park ve bahçeleri hınca hınç doldurdu. Bazı vatandaşlar havanın güneşli olmasından dolayı duydukları memnuniyeti dile getirirken, bazı vatandaşlar ise bu yıl tam anlamıyla kış yaşanmamasının tarım ve hayvancılık konusunda yaz aylarında zor anlar yaşatabileceğini ifade ettiler.
Meteorolojinin hava tahminlerine göre Eskişehir'de Cumartesi gününe kadar kar yağışı beklenirken, Cumartesi günü yağışların yerini güneşli havaların alacağı bildirildi.
(KÇ-YS)

28.01.2013 16:02:25 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT