1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Eskişehir'de "modernleşme Ve Teknoloji Kullanımı" Konferansı

Eskişehir'de "modernleşme Ve Teknoloji Kullanımı" Konferansı

Eskişehirde modernleşme Ve Teknoloji Kullanımı Konferansı
A+A-

Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Mehmet Kesim'in sunduğu "Modernleşme ve Teknoloji Kullanımı" konulu konferans, Eskişehir Vergi Dairesi Başkanlığı konferans salonunda

Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Mehmet Kesim'in sunduğu "Modernleşme ve Teknoloji Kullanımı" konulu konferans, Eskişehir Vergi Dairesi Başkanlığı konferans salonunda yapıldı.
Prof. Dr. Mehmet Kesim konferansta insanlığın başlangıcından bugüne dünyada ve ülkemizde teknolojinin gelişmesi ve kullanılması, dünyadaki küreselleşme ve etkileri ile modernleşme ve post modernleşme konularını işledi. Konferansların verimliliği arttırdığını savunan Kesim, "İnsanların eğitimine fayda sağlamak için düzenlenen konferanslar eğitimin dışında verimliliği de arttırır. Şuurlu çalışan ve yöneticiye sahip bir kurum her zaman için bir adım öndedir" dedi.
Yaklaşık 2 saat süren konferansa personel büyük ilgi gösterirken, Vergi Dairesi Başkanı Fatih Kızıltepe Prof. Dr. Mehmet Kesim'e günün anlamına binaen bir plaket takdim etti.
(GÖ-MŞ)

01.12.2012 16:20:30 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT