1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Eskişehir'de Ak Parti Haftalık İstişare Toplantısı Yapıldı

Eskişehir'de Ak Parti Haftalık İstişare Toplantısı Yapıldı

Eskişehirde Ak Parti Haftalık İstişare Toplantısı Yapıldı
A+A-

Eskişehir'de Ak Parti haftalık istişare toplantısı yapıldı. Her salı Eskişehir'i ilgilendiren konular üzerine görüşmeler yapan AK Parti Milletvekilleri ve İl Başkanı bu haftaki görüşmelerini Milli Eğ

Eskişehir'de Ak Parti haftalık istişare toplantısı yapıldı.
Her salı Eskişehir'i ilgilendiren konular üzerine görüşmeler yapan AK Parti Milletvekilleri ve İl Başkanı bu haftaki görüşmelerini Milli Eğitim Komisyonu odasında yaptı. Toplantıda, geçtiğimiz hafta yapılan kabine değişikliği ile Milli Eğitim Bakanı olan Eskişehir Milletvekili Nabi Avcı da bulundu.
İl Başkanı Süleyman Reyhan, Eskişehir'in ihtiyaçlarını artık daha kısa sürede giderebileceklerini ifade ederek, "Sayın Bakanımız Eskişehir için önemli bir fırsat oldu" dedi.
Milli eğitim konusundaki eksikleri hemen temin edeceklerini kaydeden Reyhan, "Başta kampüs okul projesi olmak üzere Eskişehir'imizin aciliyet teşkil eden eğitim ihtiyaçlarını Sayın Bakanımız ve Milletvekillerimizle görüştük. Şehrimizin özellikle eğitim konusundaki eksiklerini kısa sürede tamamlamanın gayreti içindeyiz. Bakanımız ve Milletvekillerimiz ile birlikte inşallah bundan sonra da aynı şekilde haftalık görüşmelerimizi sürdüreceğiz" diye konuştu.
(KÇ-ihs

30.01.2013 15:06:11 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT