1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Eskipazar'da Etkili Kar Yağışı

Eskipazar'da Etkili Kar Yağışı

Eskipazarda Etkili Kar Yağışı
A+A-

Türkiye'yi etkisi altına alan kar yağışı Eskipazar'da da etkili oldu. Akşam saatlerinde başlayan kar yağışı gece yarısından sonra etkisini artırarak yoğun bir şekilde Eskipazar'da kendini hissettir

Türkiye'yi etkisi altına alan kar yağışı Eskipazar'da da etkili oldu.
Akşam saatlerinde başlayan kar yağışı gece yarısından sonra etkisini artırarak yoğun bir şekilde Eskipazar'da kendini hissettirdi. Her zaman olduğu gibi kar yağışı yine en çok çocukları mutlu etti. Sabah okula giden öğrenciler karşılaştıkları kar manzarası karşısında eğlenceli dakikalar geçirdiler. Sabah saatlerinde kapanan yolları açmak için yoğun bir çalışma içerisinde giren belediye temizlik işleri, kapanan yolları tuzlayarak vatandaşların yollarda mağdur olmaması ve olası trafik kazalarına karışmamaları için tüm tedbirleri aldılar. Konuyla ilgili açıklama yapan Belediye Fen İşlerine bağlı garaj amirliği yetkilisi Metin Çalıova, "Belediye başkanımızın talimatı ile sabah saat 7.00 sıralarında yol tuzlama çalışmalarımız başlamıştır. Mahalle aralarında ve ana yollarda olmak üzere 2 ekip olarak iş makinelerimiz ile birlikte çalışmalar yapıyoruz. Aynı zaman da çarşı içerisinde de ekiplerimiz kaldırımları temizliyor. Kısacası Eskipazar ilçemiz de her mahallemizi kış şartlarından dolayı mağdur olmamaları için temizleyeceğiz ve ulaşım sorunu yaşamamalarını sağlayacağız. İlçemizde çok şükür her hangi bir büyük ölçekli kaza meydana gelmedi. Tabi ufak maddi hasarlı kazalar oldu ama daha büyük kazalar olmadan gereken tüm önlemlerimizi aldık" dedi.
Belediye temizlik ekipleri, tüm cadde ve sokaklar da çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor. Kar yağışının eziyet olmaktan çıkıp eğlenceli hale getirmek için tüm çalışmalar titizlikle yapılarak vatandaşların mağdur olmamaları sağlanıyor.
(ET-ET-Y)

09.01.2013 13:30:41 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT