1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Eskipazar'da Ağaçlar Budanıyor

Eskipazar'da Ağaçlar Budanıyor

Eskipazarda Ağaçlar Budanıyor
A+A-

Karabük'ün Eskipazar ilçe belediyesi parklar, ana arterler, refüjler, kavşaklar ve şehir giriş-çıkışlarındaki ağaçları buduyor. Eskipazar Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından ilçede Eskipazar

Karabük'ün Eskipazar ilçe belediyesi parklar, ana arterler, refüjler, kavşaklar ve şehir giriş-çıkışlarındaki ağaçları buduyor.
Eskipazar Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından ilçede Eskipazar-Mermer arası yol kenarlarında bulunan ağaçların kışlık bakımlarına başlanırken ekipleri bu çalışmalarını aralıksız olarak devam ediyorlar.
Ağaçların dinlenme dönemi olarak adlandırılan kış aylarında yapılan budama çalışmalarıyla bitkilerin sağlıklı ve düzgün şekilde yeniden yeşermeleri sağlanıyor.
Parklardaki ağaçların yere sarkan dallarının temizlenmesi, ağaçların formlarının geliştirilmesi ve güzel bir görünüm sağlanması için başlatılan ağaç budama çalışmaları, oluşturulan ekipler tarafından sürdürülüyor. Belediye Fen işleri ekipleri İstasyon kavşağından başlayarak Mermer mahallesine kadar bulunan ağaçların budama işlemi yapılarak kış ayı bakımları yapılıyor.
(YE-OA-Y)

01.02.2013 12:43:56 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT