1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Eskipazar Belediye Meclisi Toplandı

Eskipazar Belediye Meclisi Toplandı

Eskipazar Belediye Meclisi Toplandı
A+A-

Eskipazar Belediye meclisi 2013 yılının ilk toplantısını gerçekleştirdi. Eskipazar Belediye meclisinin 2013 yılı ilk toplantısı Belediye Başkanı Dursun Baş'ın Başkanlığı'nda belediye meclis salonun

Eskipazar Belediye meclisi 2013 yılının ilk toplantısını gerçekleştirdi.
Eskipazar Belediye meclisinin 2013 yılı ilk toplantısı Belediye Başkanı Dursun Baş'ın Başkanlığı'nda belediye meclis salonunda gerçekleştirdi. Belediye meclisi ocak ayı toplantısında, İmar komisyonu, Plan ve Bütçe Komisyonu ve Denetim Komisyonu üyelerinin seçimi yapıldı. Toplandı gündem maddeleri olarak belirlenen zabıta ve itfaiye personeline verilecek fazla çalışma ücretlerinin görüşülmesi ve tam ve kısmi zamanlı sözleşmeli olarak çalıştırılacak personele verilecek ücretlerin tespit edilip belirlenmesi konularıyla devam edildi. Gündemin diğer bir maddesi olan İlçemiz İmanlar köyü Çoraktepe mevkii 142 ada 56 ve 59 parselde maliye hazinesi adına kayıtlı taşınmazların belediye mücavir alan sınırları içerisine dahil edilmesi konusu görüşüldü. Meclis toplantısında daha sonra belediye meclisinin 2013 yılında izin yapacağı ay belirlendi.
2013 yılının ilk meclis toplantısı olması sebebiyle Belediye Başkanı Dursun Baş, tarafından meclis üyelerine özel bir yemek verildi.
(ET-ET-Y)

09.01.2013 13:33:41 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT