1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Eski Kastamonu Valisi Mustafa Kara Son Yolculuğuna Uğurlandı

Eski Kastamonu Valisi Mustafa Kara Son Yolculuğuna Uğurlandı

Eski Kastamonu Valisi Mustafa Kara Son Yolculuğuna Uğurlandı
A+A-

Eski Kastamonu Valisi Mustafa Kara, Kocatepe Camii'nde öğle namazına müteakip kılınan cenaze namazının ardından son yolculuğuna uğurlandı. Ankara'da tedavi gördüğü hastanede vefat eden Mustafa Kara

Eski Kastamonu Valisi Mustafa Kara, Kocatepe Camii'nde öğle namazına müteakip kılınan cenaze namazının ardından son yolculuğuna uğurlandı.
Ankara'da tedavi gördüğü hastanede vefat eden Mustafa Kara (57) için Kocatepe Camii'nde cenaze namazı kılındı. Öğle namazına müteakip kılınan cenaze namazına Kara'nın aile yakınları başta olmak üzere İçişleri Bakanı Yardımcısı Osman Güneş, İçişleri Bakanlığı Müsteşarı Seyfullah Hacımüftüoğlu, Ankara Valisi Alaaddin Yüksel, AK Parti Adana Milletvekili Necati Çetinkaya, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Çocuk Hizmetleri Genel Müdürü Abdülkadir Kaya ile valiler, kaymakamlar ve emniyet yetkilileri katıldı. Bakanlar Kurulu toplantısı nedeniyle cenazeye katılamayan İçişleri Bakanı Muammer Güler ise çelenk gönderdi. Cenazede Kara için kesme helva ile simit dağıtıldı.
Polislerin omzunda cenaze aracına taşınan Vali Kara'nın cenazesi, Karşıyaka Mezarlığı'nda toprağa verildi.
(SU-CC-Y)

11.02.2013 13:28:34 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT