1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Eski Eşinin Boğazına Bıçak Dayadı

Eski Eşinin Boğazına Bıçak Dayadı

Eski Eşinin Boğazına Bıçak Dayadı
A+A-

İzmit'te, tartıştığı eski eşinin boğazına bıçak dayayarak ölümle tehdit eden bir kişi, polis tarafından gözaltına alındı. Dilovası'nda TIR şoförü olarak çalışan Erdem K (34), daha önce evlendiği N.

İzmit'te, tartıştığı eski eşinin boğazına bıçak dayayarak ölümle tehdit eden bir kişi, polis tarafından gözaltına alındı.
Dilovası'nda TIR şoförü olarak çalışan Erdem K (34), daha önce evlendiği N.S.K (24) ile 2011 yılında boşandı. Evliliklerinden olan 4 buçuk yaşındaki kızlarının velayeti konusunda telefonda başlayan tartışma büyüdü. İddiaya göre, sabah saatlerinde N.S.K'nın Karabaş Mahallesi'ndeki işyeri önüne gelen Erdem K, N.S.K'yı beklemeye başladı. Eski eşinin boğazına sarılan Erdem K, N.S.K'yı ölümle tehdit etti.
Eski eşinin kendisine cevap vermesi üzerine sinirlerine hakim olamayan Erdem K, yanında getirdiği ekmek bıçağını eski eşinin boğazına dayadı. Bıçağı almak isteyen N.S.K da elinden yaralandı. Olaydan sonra N.S.K polise giderek Erdem K hakkında şikayetçi oldu. Erdem K, İzmit İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından Serdar Mahallesi'ndeki evinde gözaltına alındı. İfadesinde suçu kabul ettiği öğrenilen Erdem K, adliyeye sevk edildi.
(NA-MA-HO-Y)

29.01.2013 16:48:46 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT