1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Eski Eşini Öldüren Adam

Eski Eşini Öldüren Adam

Eski Eşini Öldüren Adam
A+A-

Sivaslı ilçesinde, 17 yıl önce boşandığı eşini geçen hafta bıçakla öldürerek kayıplara karışan Muslu Özel, bugün sabah yakalandı. Zanlı Muslu Özel, geçen hafta eski eşi Nermin Şen'i bıçakla öldürdükt

Sivaslı ilçesinde, 17 yıl önce boşandığı eşini geçen hafta bıçakla öldürerek kayıplara karışan Muslu Özel, bugün sabah yakalandı.
Zanlı Muslu Özel, geçen hafta eski eşi Nermin Şen'i bıçakla öldürdükten sonra kaçmıştı. Olaydan sonra emniyet ve jandarma birimleri zanlının yakalanması için geniş çaplı araştırma başlatmış ancak bugüne kadar bir sonuç alamamıştı.
İl Emniyet Müdürü Şammaz Demirtaş, olaydan sonra suç aleti bıçakla birlikte kayıplara karışan Muslu Özel'in bugün sabah Sivaslı merkezinde polis tarafından yakalandığını bildirdi.
İl Emniyet Müdürü Şammaz Demirtaş, olayın şüphelisi Muslu Özel'in emniyetteki işlemlerin ardından savcılığa sevk edileceğini söyledi. Demirtaş ayrıca, şüphelinin 120 saat boyunca Sivaslı-Uşak arasındaki arazide saklandığını ve geceleri bölgedeki bir kulübeye sığındığını itiraf ettiğini bildirdi. Muslu Özel'in ayrıca olayda kullandığı suç aleti bıçağı attığını söylediği bildirildi.
(KY-HO-Y)

04.02.2013 11:10:17 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT