1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Eski Eşini Kendisine Dönmediği İçin Vurmuş

Eski Eşini Kendisine Dönmediği İçin Vurmuş

Eski Eşini Kendisine Dönmediği İçin Vurmuş
A+A-

Samsun'da eski eşine kurşun yağdırarak ağır yaralayan şahıs, polis tarafından her yerde aranıyor. Edinilen bilgiye göre, Canik ilçesinin Soğuksu Mahallesi Çevre Yolu üzerinde dün meydana gelen olay

Samsun'da eski eşine kurşun yağdırarak ağır yaralayan şahıs, polis tarafından her yerde aranıyor.
Edinilen bilgiye göre, Canik ilçesinin Soğuksu Mahallesi Çevre Yolu üzerinde dün meydana gelen olayda, İzmit'te nakliyatçılık yaptığı öğrenilen Gürsel B.(43), daha önce Samsun'da Yasemin K. (37) ile dini nikah yaptı ve bu evlilikten 1 çocukları oldu. Gürsel B. Yasemin K.'yı, tekrar barışıp bir araya gelmeye ikna etmeye çalıştı. Yasemin K.'den ayrıldıktan sonra Gürcistan uyruklu bir kadınla birlikte yaşadığı öğrenilen Gürsel B., Yasemin K.'yi ikna edemeyince plan yapıp vurmaya karar verdi. Yasemin K.'ya sokak ortasında tabancayla kurşun yağdıran Gülsel B., olaydan sonra kaçtı. Vücudunun çeşitli yerlerine ve ayaklarına 7 kurşun isabet eden Yasemin K., Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırılarak ameliyata alındı. Yaklaşık 7 saat ameliyatta kalan Yasemin K., yoğun bakım servisinde tedavi altına alındı. Solunum cihazına bağlandığı öğrenilen Yasemin K.'nın sağlık durumunun ciddiyetini koruduğu öğrenildi.
Olayla sonra kaçan ve hırsızlık ve gasp suçlarından sabıkalı olduğu öğrenilen Gürsel B., polis tarafından her yerde aranıyor.
(MAY-SLH-YHY-Y)

15.02.2013 15:17:34 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT