1. HABERLER

  2. YAŞAM

  3. Eski bakanın kızı ölü bulundu

Eski bakanın kızı ölü bulundu

Eski bakanın kızı ölü bulundu
A+A-

Devlet eski bakanı Ekrem Pakdemirli’nin kızı İzmir’in Torbalı İlçesi'nde ölü bulundu.

Geçen ay Manisa’da hayatını kaybeden eski devlet bakanlarından ve Başbakan yardımcılarından Ekrem Pakdemirli’nin kızı Ayşe Pakdemirli Anlatıcı, İzmir’in Torbalı İlçesi'nde ölü bulundu.

Dün akşam, Karakuyu ile Çamlıca mahalleleri arasındaki Petrek Çayı yakınında dolaşan avcılar, üzerinde giysileri olmayan ve yabani hayvanlar tarafından zarar verilen bir kadın cesedi görerek jandarmaya haber verdi.

KİMLİĞİ BELİRLENDİ

Kısa sürede olay yerine giden jandarma ekibinin incelemesinde ardından ceset, otopsi için İzmir Adli Tıp Kurumu’na götürüldü. Parmağında tek taş yüzük bulunduğu öğrenilen kadının kimliği, sabah saatlerinde belirlendi.

PAKDEMİRLİ'NİN KIZI OLDUĞU ANLAŞILDI

Geçen ay hayatını kaybeden ve Torbalı’da çiftliği bulunan Ekrem Pakdemirli'nin 54 yaşındaki kızı Ayşe Pakdemirli Anlatıcı olduğu anlaşıldı.

CESEDİN ÜZERİNDE HERHANGİ BİR İZE RASTLANMADI

Ona ait olduğu öğrenilen arabanın da cenazeden yaklaşık 750 metre uzaklıkta, yoğun su akıntısı olan çayda bulunduğu belirtildi. İlk incelemede, cesedin üzerinde bıçak ya da darp izi tespit edilmedi. Vakanın trafik kazası olma ihtimali üzerinde durulurken jandarma, geniş çaplı tahkikat başlattı. Anlatıcı'nın öldükten sonra derede sürüklendiği ihtimali üzerinde duruluyor.

A+A-
KAYNAK: Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT