1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Eski 67'lilerden Ulupınar'a Ziyaret

Eski 67'lilerden Ulupınar'a Ziyaret

Eski 67lilerden Ulupınara Ziyaret
A+A-

İstanbul Esenyurt'ta faaliyet gösteren Zonguldak, Bartın, Karabük Eski 67'liler Derneği AK Parti Zonguldak Milletvekili Özcan Ulupınar'ı mecliste ziyaret etti. Dernek Başkanı İsa Doruköz, Başkan Ya

İstanbul Esenyurt'ta faaliyet gösteren Zonguldak, Bartın, Karabük Eski 67'liler Derneği AK Parti Zonguldak Milletvekili Özcan Ulupınar'ı mecliste ziyaret etti.
Dernek Başkanı İsa Doruköz, Başkan Yardımcıları Muhammed Kocagöz ve Serkan Bıyıklı, Zonguldak Karaelmaslılar Derneği Başkanı Mustafa Doruköz ve Kanal 67 İstanbul Temsilcisi Alaeddin Adak'ın birlikte gerçekleştirdiği ziyarette, bu yıl 3.'sünü gerçekleştirecekleri Zonguldak Maden Şehitlerini anma Programına Ulupınar'ı davet etti.
Ulupınar kendisine gerçekleştirilen ziyaret ile ilgili yaptığı açıklamada şunları söyledi, Esenyurt'ta faaliyet gösteren Zonguldak, Bartın, Karabük Eski 67'liler Derneğimizin bu ziyaretinden dolayı kendilerine çok teşekkür ediyorum. Derneğimiz 3 yıldan beri alın terleriyle çalışırken madende hayatını kaybeden şehitlerimiz için Mevlid-i Şerif okutarak çok hayırlı bir işe imza atıyorlar. Bu yıl Mart ayında hazırladıkları anma programına beni de davet ettiler. İnşallah bizlerde şehit madencilerimize dua etmek için orada olacağız. Dernek başkanımız bizlere derneğin amacı ve misyonu hakkında bilgiler verdi. İstanbul'da 67'liler olarak Zonguldak, Bartın, Karabük birlikteliğinin öneminden bahsetti. Kendilerine bu emeklerinden dolayı teşekkürlerimi sunuyorum" dedi.
(FE-SA)

30.01.2013 16:45:31 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT