1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Esiad'dan Milli Eğitim Bakanı Avcı'ya Ziyaret

Esiad'dan Milli Eğitim Bakanı Avcı'ya Ziyaret

Esiaddan Milli Eğitim Bakanı Avcıya Ziyaret
A+A-

Eskişehir Sanayici ve İşadamları Derneği (ESİAD) Başkanı Aydın Bandırma, Yüksek İştişare ve Yönetim Kurulu üyeleriyle birlikte Milli Eğitim Bakanı Prof. Dr. Nabi Avcı'yı makamında ziyaret etti. Bak

Eskişehir Sanayici ve İşadamları Derneği (ESİAD) Başkanı Aydın Bandırma, Yüksek İştişare ve Yönetim Kurulu üyeleriyle birlikte Milli Eğitim Bakanı Prof. Dr. Nabi Avcı'yı makamında ziyaret etti.
Bakan Nabi Avcı, ESİAD'ın ziyaretinden dolayı son derece memnun olduğunu, daha önce milletvekili olarak Eskişehir'e hizmet ettiğini, şu an bakan olarak sorumluluklarının daha da arttığını ve Eskişehir'in tüm meselelerini çözme noktasında bütün imkanlarını seferber edeceğini söyledi. 2013 yılının Eskişehir'in Türk Dünyası Kültür Başkenti olması dolasıyla son derece önemli olduğunu kaydeden Avcı, Eskişehir'de herkesin bu fırsatı iyi değerlendirmesi, 2013 Türk Dünyası Kültür Başkenti kapsamında Eskişehir'e kalıcı eserler bırakılması gerektiğini ifade etti.
ESİAD Yüksek İştişare ve Yönetim Kurulu üyeleri, Eskişehir'in kronikleşmiş meselelerini Bakan Avcı'ya iletti. Ziyaret sonunda Bakan Avcı'ya plaket takdim edidi.
(KÇ-MŞ)

11.02.2013 17:03:59 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT