1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Eşi Ve Çocukları İçin Yardım İstedi (Fotoğraflı ) Ahmet Kavaklı Kırıkkale

Eşi Ve Çocukları İçin Yardım İstedi (Fotoğraflı ) Ahmet Kavaklı Kırıkkale

Eşi Ve Çocukları İçin Yardım İstedi  (Fotoğraflı )  Ahmet Kavaklı    Kırıkkale
A+A-

Kırıkkale'de yaşayan kadın, işe giderken trafik kazası geçiren eşi için gözyaşları içinde yardım istedi. Yaklaşık bir ay önce Kırıkkale Samsun karayolu 3. kilometrede Yeni Sanayi sitesindeki işine

Kırıkkale'de yaşayan kadın, işe giderken trafik kazası geçiren eşi için gözyaşları içinde yardım istedi.
Yaklaşık bir ay önce Kırıkkale Samsun karayolu 3. kilometrede Yeni Sanayi sitesindeki işine giderken 71 EZ 187 plakalı otomobiliyle LGP yüklü TIR'a çarpan Ercan Bozkurt, (38) hastaneye kaldırılmıştı. Ağır şekilde yaralanan Bozkurt'un tedavisine Kırıkkale Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'nde devam ediliyor. Eşinin yaklaşık bir aydır hastanede tedavi gördüğünü söyleyen Selvi Bozkurt (35) 2 çocuğu ile ortada kaldığını, kendilerine bakacak hiç kimsenin olmadığını söyleyerek vali, iş adamları ve hayırseverlerden yardım istedi.
Yaşadıklarını anlatırken gözyaşlarını hakim olamayan Selvi Bozkurt, "Hastane köşelerinde kaldım. Bize kimse yardım etmiyor. Ne olursunuz bir yardım eli uzatın. Çocuklarıma ve eşime bakmak istiyorum. Eşimi ve çocuklarımı hiçbir zaman bırakmak istemem. Başbakanıma, valilerime ve büyük işadamlarıma sesleniyorum. Başbakanım ne olur bize yardım elinizi uzatın. Beş kuruşa muhtacım. Eşimin kaza yapması nedeniyle dükkanımız kapandı. Eşimin tarafı gitti, babamın tarafından da gelirimiz yok. Ortada kaldık. Eşimin tedavisi sürüyor. Dalağı alındı, ameliyatlar oldu. Belden aşağısı tutmaz diyorlar" şeklinde konuştu.
(AK-BÖ-MO-AŞ-Y)

19.02.2013 18:03:33 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT