1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Eşi ve 4 Çocuğunu Bıçak ve Keserle Öldürdü! İntihar Etti!

Eşi ve 4 Çocuğunu Bıçak ve Keserle Öldürdü! İntihar Etti!

Eşi ve 4 Çocuğunu Bıçak ve Keserle Öldürdü!  İntihar Etti!
A+A-

Kayseri'de cinnet geçiren bir kişi, eşini ve 4 çocuğunu öldürdükten sonra intihar etti.


Alınan bilgilere göre, Melikgazi ilçesi Şirinevler Mahallesi'ndeki bir apartmanın 15. katında yaşayan Nuri Duran (36) isimli kişi, geçirdiği cinnet sonucu eşi Özlem Duran (30) ile çocukları Yiğit Taha, Mert'i ve Rüya Duran’ı bıçak ve keserle öldürdükten sonra diğer oğlu Kemal’i de balkondan attı. Eşi ve 4 oğlunu öldüren baba, daha sonra balkondan atlayarak intihar etti.


İnşaatlarda işçi olarak çalışan ve bir süredir işsiz olduğu için bunalıma girdiği belirtilen Nuri Duran'ın bir süre de psikolojik tedavi gördüğü öğrenildi.


Komşuları, dünden bu yana Nuri Duran ile eşi Özlem Duran'ın tartıştıklarını, hatta Nuri Duran'ın eşini dövdüğünü, şiddet gören Özlem Duran'ın ise eşinden şikayetçi olmadığını söylediler.


Görgü tanıkları, daireden gelen bağrışma seslerinden sonra balkona kaçan Kemal’i babasının balkondan attığını ve daha sonra kendisini de balkondan attığını ifade ettiler.


Emniyet ekipleri, apartmanın çevresinde geniş güvenlik önlemleri alırken, Olay Yeri İnceleme ekipleri ile Cumhuriyet Savcısı'nın incelemeleri sürüyor. Cenazelerin, incelemenin ardından morga kaldırılacağı bildirildi.

A+A-

HABERE YORUM KAT