1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Eşi, Saraı Sıerra'yı Teşhis Etti

Eşi, Saraı Sıerra'yı Teşhis Etti

Eşi, Saraı Sıerrayı Teşhis Etti
A+A-

Sarayburnu'nda ölü bulunan ABD'li turist Sarai Sierra'nın cenazesi hastane morguna kaldırıldı. Steven Sierra da, eşinin cesedini teşhis etmek üzere hastaneye geldi. Teşhisin ardından hastaneden ayrıla

Sarayburnu'nda ölü bulunan ABD'li turist Sarai Sierra'nın cenazesi hastane morguna kaldırıldı. Steven Sierra da, eşinin cesedini teşhis etmek üzere hastaneye geldi. Teşhisin ardından hastaneden ayrılan Steven Sierra, herhangi bir açıklamada bulunmadı.
İstanbul'a geldikten sonra kaybolan ve bugün akşam saatlerinde ölü bulunan Sarai Sierra'ın cenazesi, Samatya Eğitim ve Araştırma Hastanesi morguna kaldırıldı. Acı haberi alan Steven Sierra, eşinin cesedini teşhis etmek üzere hastaneye geldi. Hastane morgunda bir süre kalan ve bu sırada eşini son kez gören Steven Sierra, açıklama yapmadan buradan ayrıldı.
Kayıp eşini bulmak için bir süre önce ağabeyi David ile İstanbul'a gelen Steven Sierra, "Eşim bir haftadır kayıp. En son geçtiğimiz pazartesi 21 Ocak'ta kendisiyle konuştum. Bir sonraki gün eve döneceği için çok heyecanlıydı. Onu bulmak zorundayız" diye konuşmuştu.
(ME-AS-OK-Y)

02.02.2013 23:53:44 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT