1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Esenlik Market'in 30'uncu Şubesi Törenle Açıldı

Esenlik Market'in 30'uncu Şubesi Törenle Açıldı

Esenlik Marketin 30uncu Şubesi Törenle Açıldı
A+A-

Malatya Belediyesi Esenlik Şirketi, 30'uncu market şubesini Bostanbaşı beldesinde açtı. Yeşilyurt ilçesine bağlı Bostanbaşı beldesi Bahçelievler Mahallesi Petrol Sokak'ta, Esenlik Marketi şubesinin

Malatya Belediyesi Esenlik Şirketi, 30'uncu market şubesini Bostanbaşı beldesinde açtı.
Yeşilyurt ilçesine bağlı Bostanbaşı beldesi Bahçelievler Mahallesi Petrol Sokak'ta, Esenlik Marketi şubesinin açılışı öncesinde, mehteran takımı tarafından gösteri de yapıldı.
Açılışta konuşan Esenlik Şirketi Genel Müdürü Hulusi Boyraz, "Esenlik geldiği her yere enerji, sinerji, hizmet ve uygunluk getirir. Müşterilerini önemser, onlara en iyiyi, en uygun şekilde sunmak için çaba gösterir" dedi.
Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Başkanı Hasan Hüseyin Erkoç, "Esenlik'ten artık üretim üsleri oluşturmasını bekliyoruz" derken, Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Kavuk ise, "Malatya ile bütünleşerek, daha büyük yatırımlar yapmasından onur duyuyoruz. Raf düzeni ve fiyatları ile rekabet eden Esenlik, hem iş hem de aş sağlamaktadır" ifadelerini kullandı.
Belediye Başkan Yardımcısı Ertan Mumcu da, "Malatya halkının Esenlik'ten beklentileri çok yüksek. Ticari temayüllere uygun davranmasıydı, taleplere göre 80'inci şube açılmış olacaktı" diyerek, Esenlik Şirketi'nin yaptığı hizmetleri anlattı.
Konuşmalardan sonra yetkililer kurdele kesip, marketin açılışını yaptı.
(NA-SO-Y)

11.02.2013 16:25:41 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT