1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Esad Yanlısı Siteyi Hacklediler

Esad Yanlısı Siteyi Hacklediler

Esad Yanlısı Siteyi Hacklediler
A+A-

Suriye'de, Beşar Esad yanlısı haber yapan bir televizyon kanalının internet sitesi, Cyber-Warrior Akıncılar adlı hacker grubu tarafından hacklendi. Suriye'de Beşar Esad'in haberlerini yayınlayan ad

Suriye'de, Beşar Esad yanlısı haber yapan bir televizyon kanalının internet sitesi, Cyber-Warrior Akıncılar adlı hacker grubu tarafından hacklendi.
Suriye'de Beşar Esad'in haberlerini yayınlayan addounia.tv televizyonunun web sitesi dün gece yarısı hacklendi. Suriye devlet sitelerinin, kedilerinin açık hedefinde olduğunu açıklayan Cyber-Warrior Akıncılar Grubu, "Beşar Esad'in Suriyeli Müslüman halkına uygulamış olduğu zulüm dinmek bilmiyor. Katliamlar her geçen gün artıyor. Bütün dünya sessiz kalsa da bizler sessiz kalmayıp bu zulüm durana kadar saldırılarımız devam edecektir" dedi. Cyber-Warrior Akıncılar Grubu, hackledikleri sitenin duvarına, "Zulüm yanlısı Beşar Esad. Görmedin mi? Saddamları, Firavunları, Kaddafileri sonları ne oldu... Hala anlamadın mı zulüm edenlerin sonunu... Zulüm ile âbâd olanın, âhiri berbâd olur" notunu bıraktı.
(ÇK-ÖK-Y)

12.02.2013 16:24:39 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT