1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Eş Başkanlardan çalışanlara ziyaret

Eş Başkanlardan çalışanlara ziyaret

Eş Başkanlardan çalışanlara ziyaret
A+A-

Van Büyükşehir Belediyesi Eşbaşkanları Hatice Çoban, Bekir Kaya, DBP İl Eşbaşkan Vekilleri Nazmiye Acar ve Metin Kutaz, Van Büyükşehir Belediyesi garajında, çalışanlarla bir araya geldi.

Wan Haber Merkezi

Van Büyükşehir Belediyesi Eşbaşkanları Hatice Çoban ve Bekir Kaya, DBP İl Eşbaşkan Vekilleri Nazmiye Acar ile Metin Kutaz, Van Büyükşehir Belediyesi Garajında çalışanlarla bir araya geldi.

Sabahın erken saatlerinde belediye garajına giden eş başkanlar, garajda bulanan çalışma alanlarını gezerek, burada çalışanların sorunlarını dinledi. Çalışanlarla birlikte sabah çayı içen eşbaşkanlar, yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Eşbaşkanlar ardından, belediyenin kısa bir süre önce faaliyete aldığı 'Mobil Sağlık Aracı'nı inceleyerek, bilgi aldı. Belediyeye ait araç tamir atölyelerini de ziyaret eden eşbaşkanlar, burada çalışanlar tarafından karşılandı.

3-751.jpg

Van Büyükşehir Belediyesi Eşbaşkanı Hatice Çoban, bu tür çalışma alanlarının belediyenin bel kemiğini oluşturduğunu belirterek, "Çok önemli işler burada bulanan emekçilerle tarafından yürütüyor. Bu açıdan sizlerin verdiği emek bizim için kutsaldır. Hepinize bu emeklerinizden dolayı teşekkür ediyoruz" dedi.

Yaklaşık bir  saatlik ziyaretin ardından eşbaşkanlar, buradan ayrıldı.  

A+A-

HABERE YORUM KAT