1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Erzurumlu Atletler Adana Yollarında

Erzurumlu Atletler Adana Yollarında

Erzurumlu Atletler Adana Yollarında
A+A-

Erzurum'un atletizm atağı tüm hızıyla sürüyor. Erzurum'dan altı kulüpten 65 sporcu Kuluplerarası Kros Ligi Ön Eleme Yarışları koşacak. Türkiye Atletizm Federasyonu Faaliyet Programında yer alan ve Ad

Erzurum'un atletizm atağı tüm hızıyla sürüyor. Erzurum'dan altı kulüpten 65 sporcu Kuluplerarası Kros Ligi Ön Eleme Yarışları koşacak. Türkiye Atletizm Federasyonu Faaliyet Programında yer alan ve Adana'da yapılacak. Kulüplerarası Kros Ligi 1. Kademe yarışlarına Erzurum Gençlikspor Kulübü, İl Özel İdarespor, Palandöken Belediyespor, Telekomspor, PTT Spor ve Narmanspor Kulüpleri olmak üzere altı kulüpten 65 sporcu yarışlara katılac ak. Antrenörler Nihat Bayburt, Tuncer Kurt, Orhan Güngör, Yavuz Bayram ve Ali Haydar Kanber yöetiminde Adana'ya giden kafilede 16 Yaş alı B ve A Takımlarının yanı sıra gençler kategorisindeki sporcular Erzurum adına yarışacak. Öğlen saatlerinde karayolu ile Adana'ya hareket eden Erzurumlu atletler şimdiden başarısı sözü verdi. Atletler, burada elde edecekleri başarılar ile ikinci kademe yarışlarına katılmak istiyor.
İLK 0NBEŞE GİREN TAKIMLAR YOLA DEVAM EDECEK
Adana'da yapılacak olan yarışlarda Türkiye'nin bir çok ilinden atletlet katılacak. Bu yarışlarda ilk 15 içerisinde yer alan takımlar ikinci kademe yarışları için vize almış olacak. İlk onbeş takım arasında kendine yer bulamayan takımlar ise elenecek. Erzurumlu atletler, "Biz geçtiğimiz yıl büyük başarılara imza attık. İnşallah yine öğle olacak. Katılacağımız tüm yaş kategorilerindeki yarışları kazanıp, tur atlayarak Erzurum'a döneceğiz" diye konuştular.
(ERZ-AT-Y)

10.01.2013 15:13:19 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT