1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Erzurum'da Tarım Ve Gıda Temsilciliği Kuruldu

Erzurum'da Tarım Ve Gıda Temsilciliği Kuruldu

Erzurumda Tarım Ve Gıda Temsilciliği Kuruldu
A+A-

Erzurum'un Tarım ve hayvancılıkta arzu edilen yerde olmadığı bir sır değil. Bir zamanlar tarım ve hayvancılıkta altın bir dönem yaşayan Erzurum'un, yeniden o parlak günlerine gelmesi için başkentte ön

Erzurum'un Tarım ve hayvancılıkta arzu edilen yerde olmadığı bir sır değil. Bir zamanlar tarım ve hayvancılıkta altın bir dönem yaşayan Erzurum'un, yeniden o parlak günlerine gelmesi için başkentte önemli bir adım atıldı. Genel Başkanlığını Hakan Yüksel'in yaptığı Türkiye Tarım ve Gıda Konfederasyonu, Erzurum'a temsilcilik kurarken, bu göreve tanınmış üretici ve yetiştirici Ertaç Köşklü'yü atadı.
Ülke tarım ve hayvancılığının gelişmesi, sektöre model ve modern tesisler kazandırmayı hedefleyen Konfederasyon, kurduğu bu temsilcilik sayesinde Erzurum'u cazibe merkezi yapacak. Tarım ve Gıda Konfederasyonu Erzurum Temsilcisi Ertaç Köşklü, Avrupa Birliği standartlarına uygun üretim yapmayı planladıklarını kaydederken, '' Birinci derecede amacımız, üreticiyi doğru tarım ve hayvancılık için yönlendirmek, bilinçlendirmek, organik üretimi artırmak olacaktır'' dedi.
(ERZ-AT-Y)

30.01.2013 17:33:58 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT