1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Erzurum'da Özel Yurdu Basarak 2 Kişiyi Bıçaklayan Şüpheli Tutuklandı Ahmet Akbuğa Erzurum

Erzurum'da Özel Yurdu Basarak 2 Kişiyi Bıçaklayan Şüpheli Tutuklandı Ahmet Akbuğa Erzurum

Erzurumda Özel Yurdu Basarak 2 Kişiyi Bıçaklayan Şüpheli Tutuklandı  Ahmet Akbuğa    Erzurum
A+A-

Erzurum'da özel bir kız öğrenci yurdunu basarak kendisine müdahalede bulunan iki kişiyi bıçaklayan şüpheli yakalanarak, çıkarıldığı mahkemece "kasten adam öldürmeye teşebbüs" suçundan tutuklandı. E

Erzurum'da özel bir kız öğrenci yurdunu basarak kendisine müdahalede bulunan iki kişiyi bıçaklayan şüpheli yakalanarak, çıkarıldığı mahkemece "kasten adam öldürmeye teşebbüs" suçundan tutuklandı.
Edinilen bilgiye göre, Erzurum'un Yakutiye ilçesi Yoncalık semtinde önceki gün meydana gelen olayda; özel bir kız öğrenci yurduna giden şüpheli E. G., ve arkadaşları kız yurdunda kalmakta olan öğrenciyi çıkarmak istediler. Bu sırada E. G., ve arkadaşlarına müdahale eden yurt işletmecisi Furkan ve Hakan Genç, bıçaklı saldırıya uğradı. Kalbinin altından bıçaklanan Furkan Genç ve kardeşi Hakan Genç, ambulansla hastaneye kaldırıldı. Ağır yaralanan Furkan Genç'in hayati tehlikesinin devam ettiği öğrenildi.
Kaçan saldırganların yakalanması polis çalışma başlattı. Yapılan çalışmalar sonucunda şüpheli E. G., yakalandı. Emniyette sorgulandıktan sonra adliye'ye sevk edilen E. G., "kasten adam öldürmeye teşebbüs" suçundan tutuklanarak cezaevine gönderildi.
(AA-AA-Y)

28.01.2013 17:22:46 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT