1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Erzurum Beşbin Kişi İle Yürüdü...

Erzurum Beşbin Kişi İle Yürüdü...

Erzurum Beşbin Kişi İle Yürüdü...
A+A-

Sarıkamış Şehitlerini Anma Yürüyüşü büyük bir ilgi gördü. İçişleri Bakanı İdris Naim Şahin ile Gençlik ve Spor Bakanı Suat Kılıç'ın da katıldığı Şehitleri Anma Yürüyüşü'ne Erzurum'dan beşbin kişi katı

Sarıkamış Şehitlerini Anma Yürüyüşü büyük bir ilgi gördü. İçişleri Bakanı İdris Naim Şahin ile Gençlik ve Spor Bakanı Suat Kılıç'ın da katıldığı Şehitleri Anma Yürüyüşü'ne Erzurum'dan beşbin kişi katıldı.
STK, kamu kurumları ve gençlik liderleri olmak üzere binlerce gencin katıldığı yürüyüşe Erzurum Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü personeli ile antrenörlerde katıldı. Erzurum Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fatih Çintimar'ın da yer aldığı Sarıkamış Şehitlerini Anma Yürüyüşüne beşbin dolayındaki katılımı ile en fazla katılımı Erzurum Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü yaptı. Projenin koordinatörü Fatih Çintimar ile Gençlik Merkezleri Müdürü Köksal Kaçmaz'ın büyük girişimleri sonucu Erzurum'dan beş bin dolayında insan Sarıkamış'a akın etti. Binrlerce insan Şühanın izinden yürürken, Erzurum GHSİM Personeli ve Antrenörlerde yürüyüşte en çok ilgi çekenler arasında yer almayı başardı.
(ERZ-AT-Y)

07.01.2013 12:09:17 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT