1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Erzurum Barosu'ndan Bir İlk Erzurum

Erzurum Barosu'ndan Bir İlk Erzurum

Erzurum Barosundan Bir İlk  Erzurum
A+A-

Erzurum Barosu Türkiye'de bir ilki gerçekleştirerek Avukat Hakları Merkezi kurdu. Merkezin Başkanlığına Avukat Ercüment Şenol getirildi. Barodan yapılan açıklamada, Erzurum Barosu bünyesinde, avukatl

Erzurum Barosu Türkiye'de bir ilki gerçekleştirerek Avukat Hakları Merkezi kurdu. Merkezin Başkanlığına Avukat Ercüment Şenol getirildi.
Barodan yapılan açıklamada, Erzurum Barosu bünyesinde, avukatların mesleki faaliyetlerden kaynaklanan her türlü sorunun çözümünde kendilerine yardımcı olmak ve dayanışma sağlamak için Avukat Hakları Merkezi kurulduğu, avukatların her türlü sorun ve şikâyetlerini Erzurum Baro Başkanlığı'na veya Avukat Hakları Merkezine sözlü veya yazılı olarak yapabileceği bildirildi.
Başkanlığını Ercüment Şenol'un yapacağı Avukat Hakları Merkezinde başkan yardımcılıklarını Avukatlar Uğur Kızılkaya, Sezai Erdoğan yapacak.
Merkezin Hınıs Sorumluluğunu Kadir Güzelbaba, Oltu sorumluluğunu Muharrem Kalyon üstlendi.
Merkezin koordinatörlüğünü ise Avukat Tuba Yılmaz ve Avukat Hakan Dişkeser yürütecek. Merkez yönetiminde ise Av. Selim Mesut Atılgan, Av. Hüseyin Çetinkaya, Av. Serhat Akbulut, Av. Gökalp Yılmaz, Av. M. Burak Nuhoğlu, Av. Onur Sertaç Gök, Av. Halit Çelik görev yapacak.
(ERZ-AT-Y)

25.01.2013 16:35:27 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT