1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Erzurum Ab Bilgi Merkezi Baro'da Stant Açtı

Erzurum Ab Bilgi Merkezi Baro'da Stant Açtı

Erzurum Ab Bilgi Merkezi Baroda Stant Açtı
A+A-

Erzurum Ticaret ve Sanayi Odası'nda (ETSO) faaliyetlerini sürdüren Erzurum AB Bilgi Merkezi, Erzurum Barosu'nda düzenlenen, "Avukatlar için Yargı ve Temel Haklar Projesi Eğitim Programı'nda tanıtım st

Erzurum Ticaret ve Sanayi Odası'nda (ETSO) faaliyetlerini sürdüren Erzurum AB Bilgi Merkezi, Erzurum Barosu'nda düzenlenen, "Avukatlar için Yargı ve Temel Haklar Projesi Eğitim Programı'nda tanıtım standı açtı.
Avrupa Birliği Bakanlığı'nın, Adalet Bakanlığı ve Türkiye Barolar Birliği ile ortaklaşa yürüttüğü ve İngiltere Büyükelçiliği'nin, "Avrupa'yı Birleştirme Programı" kapsamında desteklediği projeyle ilgili eğitim programında, Erzurum AB Bilgi Merkezi'nin açtığı "AB Tanıtım Standı" katılımcılardan ilgi gördü. AB Bilgi Merkezi Koordinatörü Elif Nur Terzioğlu'nun katılımcıları bilgilendirdiği standı, AB Bakanlığı Bakan Yardımcısı Dr. Alaatin Büyükkaya, Vali Sebahattin Öztürk, AB Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Dr. Mehmet Cangir, İngiltere Büyükelçiliği Küresel İşler Bölüm Başkanı Müsteşar Peter Spoor, Türkiye Barolar Birliği Başkan Yardımcısı Berra Besler ve Erzurum Baro Başkanı Av. Faruk Terzioğlu da gezdi.
Standı gezen katılımcılara, AB'yi tanıtıcı broşür ve dokümanlar dağıtıldı.
(ERZ-AT-Y)

10.01.2013 17:42:11 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT