1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Erzingaz Onlıne Sayaç Okuma Sistemine Geçti

Erzingaz Onlıne Sayaç Okuma Sistemine Geçti

Erzingaz Onlıne Sayaç Okuma Sistemine Geçti
A+A-

Erzincan'da yaklaşık 30 bin aboneye ulaşan Erzingaz, doğalgaz altyapısıyla birlikte teknolojik gelişmelere de büyük önem veriyor. Son teknolojiyle kurulan online sayaç okuma sistemi sayesinde çok daha

Erzincan'da yaklaşık 30 bin aboneye ulaşan Erzingaz, doğalgaz altyapısıyla birlikte teknolojik gelişmelere de büyük önem veriyor. Son teknolojiyle kurulan online sayaç okuma sistemi sayesinde çok daha sağlıklı okuma ve faturalandırma yapılabilecek.
Erzingaz Bölge Müdürü Gürkan Odabaşı, Erzincanlılara sundukları hizmetleri her geçen gün geliştirdiklerini, doğal gaz altyapısıyla birlikte teknolojik altyapıya da önem vererek yatırım yaptıklarını ifade etti.
Online sisteme geçiş sürecinde gösterdikleri anlayış için bütün abonelere teşekkür eden Odabaşı, okumalardaki gecikmenin sadece geçen ay yaşanan bir sıkıntı olduğunu ve bu aydan itibaren işlemlerin eskisine oranla çok daha hızlı olacağını dile getirdi. 444 8 429 numaralı İletişim Merkezi'nin abonelere hizmet verdiğini hatırlatan Odabaşı, www.erzingaz.com.tr adresinden fatura sorgulanabileceğinin de altını çizdi.
(CM-AA-Y)

11.02.2013 14:31:43 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT