1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Erzincan Polisi'nden Cemevinde Seminer

Erzincan Polisi'nden Cemevinde Seminer

Erzincan Polisinden Cemevinde Seminer
A+A-

Erzincan Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü mahalle polisleri tarafından, Cumhuriyet Mahallesi Cemevinde eğitim gören cenaze işleri kursiyerlerine genel güvenlik ve suçlardan ko

Erzincan Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü mahalle polisleri tarafından, Cumhuriyet Mahallesi Cemevinde eğitim gören cenaze işleri kursiyerlerine genel güvenlik ve suçlardan korunma yolları konulu seminer verildi.
Toplantıya, 2 cemevi yetkilisinin yanı sıra 19 kursiyer katıldı. Toplum Destekli Polislik ve yürütülen genel güvenlik faaliyetleri, mahalle ve okul polisliği, ihbarın ve 155 Polis İmdat telefonu kullanımının öneminin anlatıldığı toplantı da çocuk şube müdürlüğü tarafından uygulanan 'Huzurlu Yaşam İçin Toplumsal Duyarlılık Projesi' çerçevesinde yapılan ev ziyaretleri ve çocukların eğitiminde ailenin önemi konularında bilgilendirme yapıldı. Cemevi yetkilileri ve katılımcılar, düzenlenen bilgilendirme toplantısının faydalı geçtiğini ifade ederek, Emniyet Müdürlüğü ve Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğüne teşekkür etti.
(CM-AA-Y)

15.01.2013 13:50:35 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT