1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Erzincan Belediyesi Makine Parkını Genişletiyor

Erzincan Belediyesi Makine Parkını Genişletiyor

Erzincan Belediyesi Makine Parkını Genişletiyor
A+A-

Erzincan Belediyesi geçtiğimiz yıllarda başlattığı alt yapı çalışmalarını 2013 yılında tamamlayarak ana arterler başta olmak üzere Erzincan'ın genelinde asfaltlama çalışmalarına başlayacak. Asfaltl

Erzincan Belediyesi geçtiğimiz yıllarda başlattığı alt yapı çalışmalarını 2013 yılında tamamlayarak ana arterler başta olmak üzere Erzincan'ın genelinde asfaltlama çalışmalarına başlayacak.
Asfaltlama çalışmalarının marka şehir Erzincan'a yakışır bir şekilde yapılabilmesi amacıyla satın alınan asfalt dökme makinesi (finişer) düzenlenen törenle Erzincan Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğüne teslim edildi. Düzenlenen törende bir konuşma yapan Erzincan Belediye Başkanı Yüksel Çakır ; "Erzincan Belediyesi olarak 8 mahallede 370 km'lik yol ağında yaptığımız altyapı çalışmaları sonrasında asfaltlama ihtiyacı kendisini iyiden iyiye hissettirmeye başladı. Altyapı çalışmalarını tamamlamadan üst yapıya yönelik çalışmalarımız hep planlama aşamasında tuttuk. Neden asfaltlama yapmıyorsunuz diyen vatandaşlarımıza altyapıyı tamamladıktan sonra üst yapıya geçeceğimizi söyledik. 2013 yılını üst yapı yapım başlangıç yılı olarak ilan ettik. İnşallah olağan üstü olayların dışında üst yapımızda bir daha kazı çalışmaları olmayacak. İnşallah bu çalışmalar sonunda halkımız modern, çağdaş marka bir şehir olan Erzincan'da huzurlu bir şekilde yaşayacaklar" dedi.
(CM-AT-Y)

17.12.2012 12:52:25 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT