1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Ertuğrulgazi Koleji Finalde

Ertuğrulgazi Koleji Finalde

Ertuğrulgazi Koleji Finalde
A+A-

Eskişehir Özel Samanyolu Ertuğrulgazi Koleji, katıldığı 9. Uluslararası Bilim Temelleri Bilgi Olimpiyatında finale Kaldı. 23 öğrencisi ile finale kalan Samanyolu Ertuğrulgazi Fen Lisesi'nin Müdür Y

Eskişehir Özel Samanyolu Ertuğrulgazi Koleji, katıldığı 9. Uluslararası Bilim Temelleri Bilgi Olimpiyatında finale Kaldı.
23 öğrencisi ile finale kalan Samanyolu Ertuğrulgazi Fen Lisesi'nin Müdür Yardımcısı Ural Kahraman yaptığı açıklamada, ''Matematik, biyoloji, Türkçe, coğrafya, yabancı dil dallarında yapılan yarışmada Ertuğrulgazi Koleji geçen yıl yapılan olimpiyatta 7 madalya ve dünya birincisi olarak Eskişehir'in gururu oldu. Bu yıl da iyi bir sonuç alacağımıza inanıyorum'' dedi.
Okul Müdürü Baysal, öğrencileri kutlayarak başarılarının devamını diledi. Okullarında eğitim ve öğretimi proje tabanlı eğitim anlayışıyla sürdürdüklerini, aynı zamanda öğrencilerini olimpiyat çalışmalarıyla da hayata hazırlamaya çalıştıklarını ifade eden Baysal, maksatlarının il eğitimine katkı sağlamak ve Eskişehir'in adını uluslararası olimpiyatlarda duyurmak olduğunu kaydetti.
(GÖ-MŞ)

16.01.2013 17:24:16 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT