1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Ertuğrul Sağlam'dan Yeşil-beyaz Çelenk

Ertuğrul Sağlam'dan Yeşil-beyaz Çelenk

Ertuğrul Sağlamdan Yeşil-beyaz Çelenk
A+A-

Bursaspor'un eski teknik direktörü Ertuğrul Sağlam, Bursa'da ki bir aile dostunun iş yeri açılışına katıldı. Sağlam'ın açılışı yapılan iş yerine yeşil-beyaz ve üzerinde Ertuğrul Sağlam yazan çelenk gö

Bursaspor'un eski teknik direktörü Ertuğrul Sağlam, Bursa'da ki bir aile dostunun iş yeri açılışına katıldı. Sağlam'ın açılışı yapılan iş yerine yeşil-beyaz ve üzerinde Ertuğrul Sağlam yazan çelenk göndermesi dikkatlerden kaçmadı.
Yeşil-beyazlı ekibin eski teknik direktör Ertuğrul Sağlam, bir aile dostu olan Turgay Güven'in Mudanya yolu üzerindeki dekorasyon mağazasının açılışına katıldı. Birçok davetlinin 'Adam gibi adam Ertuğrul Sağlam' tezahüratları ile karşıladığı Ertuğrul Sağlam, hayranları ile hatıra fotoğraflı çektirdi. Firma sahibi Turgay Güven, 3. şubelerinin açılışını yapmanın mutluluğunu yaşadıklarını ifade ederek, "Aile dostumuz olan Ertuğrul Sağlam'ı açılışımıza davet etmiştik. O da bizi kırmayıp İstanbul'dan Bursa'ya geldi ve açılışımıza katılması bizi çok mutlu etti" diye konuştu.
(OSM-MA-BH-S)

19.02.2013 14:04:50 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT