1. HABERLER

  2. SPOR HABERLERİ

  3. Ersun Yanal'dan şok sözler...

Ersun Yanal'dan şok sözler...

Ersun Yanal'dan şok sözler...
A+A-

Geçtiğimiz haftalarda sürpriz bir şekilde Trabzonspor'un teknik patronluk koltuğuna bismillah diyen Ersun Yanal'da Vahid Halilhodzic'e kadro için teşekkür açıklaması.Ersun Yanal'dan şok sözler...

Geçtiğimiz haftalarda sürpriz bir şekilde Trabzonspor'un teknik patronluk koltuğuna bismillah diyen Ersun Yanal'da Vahid Halilhodzic'e kadro için teşekkür açıklaması.

 

Fenerbahçe'de çıkan ses kayıtlarından sonra takımdan ayrılan Yanal'dan Trabzonspor taraftarına göz kırptı.

 

 

Ersun Yanal ile Trabzonspor’un peşi sıra aldığı galibiyetler bol skorlu maçlar taraftarı mutlu ederken medyada şampiyon teknik adamın eski teknik adam Vahid Halilhodzic için çok olumlu sözler söylediği ortaya çıktı. Akşamlarıgenelde Zorlu’nun en üst katında Trabzon’dan misafirlerini ağırlayan Yanal'ın yaptığı sohbetlerde, Halilhodziç için, ''Hakkını verelim. Hoca bana fizik ve teknik kondisyonu pik yapmış bir takım bıraktı. Trabzonspor’a geldiğimde takımı bu özellikleri ile Fenerbahçe’yi bıraktığım seviyede buldum…'' dediğiöğrenildi.


TRABZON'UN TADINI ÇIKARIYOR

Trabzonspor teknik direktörü Ersun Yanal, futbol takımıyla ilgilenmediği zamanlar nefes almak için şehrin tadını çıkarıyor. Zamanzaman herkesten gizli Trabzon’u daha önceden bildiği için mekanlarda soluğu alıyor. Faroz Limanı'na gidip çay içmek ve dostları ile sohbet etmek en büyükkeyfi. Uzungöl’e gitmek ise çok da olmasa da çok sık yapmaya çalışıyor. İpek Yolunda kahve içmeyi aksatmayan Yanal'ın akşamları Zorlu’nun en üst katında Trabzon’dan misafirlerini ağırlaması ise adeta adet halini aldı. Yanal bu seyahatleri sırasında kendisine sürekli “şampiyonluğu” soran bordo-mavili taraftarlara ise, “şampiyonluk sözü değil ama şampiyonluğa oynayacak takım sözü veririm. Her zaman güzel ve zevk veren bir takım sözü veririm” dediği öğrenildi.

A+A-

HABERE YORUM KAT