1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Erol Boşnak, Atso Başkanlığına Adaylığını Açıkladı

Erol Boşnak, Atso Başkanlığına Adaylığını Açıkladı

Erol Boşnak, Atso Başkanlığına Adaylığını Açıkladı
A+A-

Akhisar Ticaret ve Sanayi Odası'nda (ATSO) seçim yarışı başladı. 12 yıldır ATSO Yönetim Kurulu'nda başkan yardımcısı olarak görev yapan mali müşavir Erol Boşnak, iş yerinde Akhisar Ticaret ve Sanayi O

Akhisar Ticaret ve Sanayi Odası'nda (ATSO) seçim yarışı başladı. 12 yıldır ATSO Yönetim Kurulu'nda başkan yardımcısı olarak görev yapan mali müşavir Erol Boşnak, iş yerinde Akhisar Ticaret ve Sanayi Oda Başkanlığına adaylığını açıkladı.
Mevcut Başkan Mehmet Ali Erdayıoğlu'na rakip olarak çıkanl Boşnak, adaylığını şu ifadelerle açıkladı: "ATSO 2 bin 200 üyesi, 10 meslek gurubu ile Akhisar'ın en büyük sivil toplum kuruluşudur. Akhisar'ın Tüccar, işadamı ve sanayicilerinin birlikte yer aldığı Dinamik, bir yapıya sahip olan kurumumuzun şubat-mart aylarında organ seçimleri yapılacaktır. Bu seçimlere tüm üyelerimizin duyarlı olması ve seçilecek olan temsilciler konusunda seçici davranmaları gerekmektedir. Bu konuda gereken hassasiyetin gösterileceğine inanıyorum. Uzun bir süredir Odamızın yönetim kurulunda görev yapıyorum. Bu süre içerisinde başarılı çalışmalara imza attığımıza inanıyorum. Her iş yapma sürecinde olduğu gibi, çeşitli nedenlerle yetemediğimiz, eksik kalan yönlerimiz de olmuştur. Bu süreç içerisinde Oda çalışmalarında yetkinleştiğimize, üyelerimizi, personelimizi iyi tanıdığımıza, bu yapının güçlü ve zayıf yanlarına; mevzuatına, kısaca kuruma vakıf olduğumuza inanıyorum. Bu İnanç ve anlayışla arkadaşlarımızla birlikte ATSO'yu yönetmek için adayız. Seçilecek olan yeni meclis bana yönetim kurulu başkanlığını tevdi ederse, bu görevi yapmaya talibim. Ben, birlikte hareket eden katılımcı arkadaşların sözcüsüyüm. İlkemiz, kollektif çalışma ve istişaredir. ATSO'yu şehrimizin gelişiminde amiral gemisi yapmak, tüm kurumlar ve iş dünyası ile daha barışık bir oda oluşturmak hayalimizdir. Bu seçimlerde, bu hayalin gerçek olacağına inanıyorum."
(BG-ERG-Y)

15.01.2013 14:16:40 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT