1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Eroin Bağımlısı Kardeşini Bıçakladı

Eroin Bağımlısı Kardeşini Bıçakladı

Eroin Bağımlısı Kardeşini Bıçakladı
A+A-

Adana'da bir kişi, eroin almak için annesine bıçak çekerek para isteyen kardeşini bıçakla yaraladı. Olay, merkez Seyhan ilçesi Yeşiloba Mahallesi 36044. Sokak'ta meydana geldi. İddiaya göre, eroin ba

Adana'da bir kişi, eroin almak için annesine bıçak çekerek para isteyen kardeşini bıçakla yaraladı.
Olay, merkez Seyhan ilçesi Yeşiloba Mahallesi 36044. Sokak'ta meydana geldi. İddiaya göre, eroin bağımlısı Murat Ö. (23) eroin almak için annesinden para istedi. Annesi parasının olmadığını, bu nedenle veremeyeceğini söyledi. Bunun üzerine Murat Ö., annesinin üzerine yürüyerek dövmek istedi. Annesi kendisini itip kaçmak isteyince Murat Ö., annesine bıçak çekti. Bu sırada eve gelen ağabey Onur Ö. (26) de kavgaya karıştı. Onur Ö., kardeşinin elinden bıçağı alarak onu kovalamaya başladı. Sokağa kaçan Murat Ö.'yü yakalayan ağabeyi, onu sırtından bıçakladı. Kavga seslerini duyan vatandaşların ihbarı üzerine olay yerine gelen polis ekipleri, Murat Ö.'yü ağabeyinin elinden kurtardı. Polisin çağırdığı ambulansla Adana Devlet Hastanesi'ne kaldırılan Murat Ö., karşısında basın mensuplarını görünce annesinin yazmasıyla yüzünü kapatıp, "Benim hasmım var, çekmeyin" diye bağırdı.
Polis tarafından yakalanan ağabey Onur Ö. ise, 5 Ocak Polis Merkezi'ne götürüldü. Daha sonra sağlık kontrolü için Adli Tıp Birimi'ne getirilen Onur Ö., basın mensuplarının "Kardeşini neden bıçakladın?" sorusuna, "Kardeşim eroin bağımlısı, anneme zarar vermek istedi. Bu yüzden bıçakladım" karşılığını verdi. Bir basın mensubunun "Tedavi için başvurdunuz mu?" sorusuna ise zanlı, "Ben tedavi edecektim ama polisler bırakmadı" dedi. Onur Ö. polis merkezine götürülürken, kardeşi Murat Ö.'nün hayati tehlikesinin olmadığı öğrenildi.
(FKE-CC-Y)

03.12.2012 14:42:30 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT