1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Ermenek'te flaş gelişme!2 işçinin....

Ermenek'te flaş gelişme!2 işçinin....

Ermenek'te flaş gelişme!2 işçinin....
A+A-

KARAMAN'ın Ermenek İlçesi'nde 28 Ekim'de oluşan maden faciasında 2 işçinin daha cesedi bulundu. Türkiye'yi Soma faciasından sonra ağır sarasan Karaman'ın Ermenek ilçesinde meydana gelen maden kazasından sonra 2 işçi kardeşimizin daha cesetlerine ulaşıldı.

Türkiye'yiSoma faciasından sonra ağır sarasan Karaman'ın Ermenek ilçesinde meydana gelen maden kazasından sonra 2 işçi kardeşimizin daha cesetlerine ulaşıldı.

 

Haberi yazarken bile zorlandımğımız bu acı haber herkesi duygulandırmıştı.Toprak altında mahsur kalan işçi kardeşlerimizin cansız bedenlerine ulasıldı.


karaman’ın Ermenek ilçesine bağlı Güneyyurt beldesinde su baskını sonucu madende mahsur kalan 8 işçiden 2’sinin daha cenazesine ulaşıldı.


Güneyyurt beldesinde, 28 Ekim Salı günü öğle saatlerinde özel bir linyit kömürü madeninde su baskını sonucu madenden dışarı çıkamayan 18 işçden 10’unun cenazelerinegeçtiğimiz günlerde ulaşılırken, bugün 2 işçinin daha cansız bedenine ulaşıldığı bildirildi.


Maden girişine gelen ambulansa alınan işçinin cenazesi, Ermenek Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı.Madende 6 işçiye ulaşmaçalışmaları sürüyor.

A+A-
ETİKETLER:

HABERE YORUM KAT