1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Erman Toroğlu Sıra Gecesinde

Erman Toroğlu Sıra Gecesinde

Erman Toroğlu Sıra Gecesinde
A+A-

İl Emniyet Müdürlüğü'nce düzenlenen "Asayiş Cup Halı Saha Futbol Turnuvası" için Şanlıurfa'ya gelen futbol yorumcusu Erman Toroğlu, düzenlenen sıra gecesine katıldı. "Asayiş Cup Halı Saha Futbol Tu

İl Emniyet Müdürlüğü'nce düzenlenen "Asayiş Cup Halı Saha Futbol Turnuvası" için Şanlıurfa'ya gelen futbol yorumcusu Erman Toroğlu, düzenlenen sıra gecesine katıldı.
"Asayiş Cup Halı Saha Futbol Turnuvası"nda önce hakemlik yapan Erman Toroğlu, ardından İl Emniyet Müdürlüğü tarafından onuruna düzenlenen sıra gecesinde İl Emniyet Müdürü Mehmet Likoğlu, Emniyet Müdür Yardımcısı Sedat Yorgancı ve birim amirleri ile birlikte gönlünce eğlendi.
Polisevinde düzenlenen sıra gecesinde, İl Emniyet Müdürü Mehmet Likoğlu ile sohbet eden Erman Toroğlu, ara ara Urfa türkülerine eşlik etti. Toroğlu'ya daha sonra bakır tepsilerde Şanlıurfa'nın özel yemeklerinden ikram edildi. Ardından Erman Toroğlu'na Şanlıurfa'ya geldiği ve polislerin turnuvasını yönettiği için İl Emniyet Müdür Yardımcısı Sedat Yorgancı tarafından plaket verildi.
(RÇ-Eİ-Y)

07.01.2013 19:06:57 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT